Wellness pobyt pro ženy s rituálem podzimní rovnodennosti

Datum: 21. 9. 2023 19:00 - 24. 9. 2023 14:00

Místo: Centrum Lipová-lázně

Kraj: Moravskoslezský kraj

Typ: Kurz

Cena: 4 750,- (bohatý program, ubytování, vegetariánská polopenze) Kč

Lektoři: Silvie Belinko

Věnuj si čas pro sebe a přijeď si užít čtyřdenní pobyt v lůně panenské přírody Jeseníků. Můžeš se těšit na tanec, masáže, jógu, meditace, esenciální oleje, tvoření domácí kosmetiky a parfému, kakaový rituál a oslavu podzimní rovnodennosti. Jedinečným programem Tě provedou Silvie Belinko a Michaela Nesměráková.

Obě trošku z jiného těsta, navzájem se doplňující, spojující v sobě všechny elementy, a přitom se stejnou vášní, prací se ženami a dětmi.

 Co Tě čeká: tanec, masáže, jóga, sauna, prožitkové meditace „Imunitní posílení“ a „Chakra Dance“, tvoření: výroba domácí kosmetiky a namíchání Tvého osobního jedinečného parfému z esenciálních olejů. Kakaový rituál z bio bobů z Kostariky z Osy Peninsuly, z magického místa, nás naladí a uvolní fyzicky i mentálně, na energetické úrovni otevře dveře novým záměrům. A to vše během magického času podzimní rovnodennosti.

 A to vše v meditačním centru Lipová-lázně v nádherném prostředí Jeseníků v panenské přírodě, s výbornou dopravní dostupností, www.sugama.cz/centrum-lipova/.

Těšíme se na Tebe :-)

Přihlášení je možné do 10.9.2023 na emailu: laskavaksobe@gmail.com nebo na tel.: 722 295 901 anebo tady

na stránce :-)Magie ženského tance
Celostní pohybový trénink zaměřený na ženskou eleganci, zdraví,
taneční dovednosti a zdravou psychiku, esenciální pohyby pro rozvoj ženství a vnitřní síly
Víkendový kurz plný naplňujících zážitků.