Ženské meditace Mohendžodáro

Datum: 28. 9. 2021 17:20 - 31. 1. 2022 19:50 27.9.2021, 11.10., 25.10., 8.11., 22.11., 29.11.2021, 3.1.2022, 17.1., 31.1.2022, vždy od 17.20 do 19.50

Místo: Brno-Nový Lískovec, Oblá 51, MC Sedmikráska

Kraj: Jihomoravský kraj

Typ: Docházkový kurz

Cena: 2610,- Kč Kč

Lektoři: Silvie Belinko

Přijďte si naplno užít aktivních ženských meditací Mohendžodáro. Věnovat čas sama sobě. Znovu se zaposlouchat do rytmu svého srdce. A roztančit vaše tělo právě přes srdce. Naladit se, zaměřit pozornost dovnitř. Objevit jemnost, hloubku a vnitřní klid. Nechat procházet emoce tělem.

Tyto laskavé a účinné techniky otevřou cestu do vašeho nitra a zabrnkají na struny dávno zapomenuté esence. Uvolňují přetíženou mysl, podporují v nás psychické síly vnitřní ženy, vnitřního dítěte a vnitřního muže.  Nechte opět srdce vést vaše kroky.
Co nás čeká? Spontánní tanec, aktivní meditační techniky za doprovodu m
uzikoterapeutické hudby, sdílení, tvoření, práce s pánevním dnem. 

Co se může v životě změnit:
Můžete být spokojenější, uvolněnější, vědomější si samy sebe a toho tady a teď. I vztahy k nejbližším i vzdálenějším mohou zaoblit své hrany, získat novou dimenzi. Zjednodušíte si život. Prohloubíte a zjemníte vnímání. Naučíte se přijímat samy sebe v hloubce bez sebedestruktivního hodnocení a přijímat také nové věci. Tyto techniky rozvíjí mysl a umění si hrát. Hravě a beze strachu si pak poradíte v jakékoliv životní situaci. 

Naučíte se přijímat samu sebe přesně takovou, jakou jste. Se svými světlými i stinnými stránkami, které v sobě máte a které už nemusíte ukrývat. Jsou vaše a jsou vaší součástí. Objevením a uvědoměním si vašich talentů a darů a přijetím i vašich stínů, dokážete rozdmýchat sílu, která ve vás dřímá a nechat zářit vaši jedinečnost v sobě a daleko kolem sebe. Podpoří vás také síla a sdílení v kruhu žen.

Magie ženského tance
Celostní pohybový trénink zaměřený na ženskou eleganci, zdraví,
taneční dovednosti a zdravou psychiku, esenciální pohyby pro rozvoj ženství a vnitřní síly
Víkendový kurz plný naplňujících zážitků.