Čtyřdenní prožitkový pobyt Lipová-lázně na téma Imunitní posílení

Datum: 12. 5. 2022 19:00 - 15. 5. 2022 14:00 12.05. - 15.05.2022

Místo: Centrum Lipová-lázně

Kraj: Moravskoslezský kraj

Typ: Kurz

Cena: 4 500,- Kč (výživný program, ubytování a polopenze) Kč

Lektoři: Silvie Belinko

Přijďte si odpočinout, zacvičit, zatančit, načerpat energii, obnovit svou ženskou sílu, poznat lépe samy sebe, posílit imunitu, a to vše ve volném plynutí a splynutí s nádhernou přírodou Jeseníků. Čekají Vás prožitkové meditace, jóga, tanec, opečovávání těla esenciálními olejíčky terapeutické třídy a kakaový rituál z bio bobů z Kostariky z Osy Peninsuly, kde oceloti dávají dobrou noc, vřešťany vyjící na měsíc a přivolávající déšť si snadno spletete s řevem jaguára a barevné ary létající nad hlavou vám připomínají duhu či barevný déšť :-)

Zvu Vás na meditačně-jógový čtyřdenní pobyt v Lipové-lázni v lůně Jeseníků, který je zaměřený na posílení imunity. 

Čekají Vás aktivní prožitkové meditace Imunitní posílení a Chakra dance, které jsou součástí ženských meditací MohendžodároMeditace Imunitní posílení podporuje životní sílu a imunitu. Odstraňuje zatěžující psychické kódy, ulehčuje tkáním od psychického a emocionálního napětí. 

Čeká Vás také cvičení jógy, spontánní tanec, zastavení se v přítomném okamžiku, laskavé naladění se na sebe sama, práce s energií, sdílení v kruhu žen.  

Můžete se také těšit na opečovávání těla esenciálními olejíčky a na speciální kakaový rituál z bio bobů z Kostariky z Osy Peninsuly spojený s vaším záměrem, a to vše s podporou energie nadcházejícího úplňku.

Mým hostem bude má kamarádka Iva Tesařová, která Vás zasvětí do čarů bylinek a naučí Vás jak spolupracovat s polodrahokamy a využít jejich sílu. 

Všechny složky Vaší jedinečné bytosti, tělo, mysl a duše se roztančí a propojí v symfonické harmonii. 

Těším se na Vás

Silvie Soleil Belinko

Magie ženského tance
Celostní pohybový trénink zaměřený na ženskou eleganci, zdraví,
taneční dovednosti a zdravou psychiku, esenciální pohyby pro rozvoj ženství a vnitřní síly
Víkendový kurz plný naplňujících zážitků.