Čtyřdenní prožitkový pobyt Lipová-lázně

Datum: 2. 9. 2021 19:00 - 5. 9. 2021 12:00

Místo: Centrum Lipová-lázně

Kraj: Moravskoslezský kraj

Typ: Kurz

Cena: 4 500,- Kč (výživný program, ubytování a polopenze) Kč

Lektoři: Silvie Belinko

Užijte si čas, který budete věnovat samy sobě. Ve volném plynutí a splynutí s nádhernou přírodou Jeseníků, uvolníte mysl, rozpustíte sebedestruktivní hodnocení, poznáte lépe samy sebe, načerpáte energii, obnovíte svou ženskou sílu. Čekají vás prožitkové meditace, jóga, tanec, opečovávání těla esenciálními olejíčky a čokoládový rituál z bio bobů z Kostariky z Osy Peninsuly.

Můžete se těšit na prožitkové meditace "Laskavé sebepřijetí" a "Devávaní", které otevírají vztah k sobě samé. Pochopíte v hloubce, že právě tento vztah je nejdůležitější vztah člověka. Zvědomíte si vzorce chování, které vás drží v pasti sebedestruktivního hodnocení a uvolníte proud energie, který pak může plynout bez překážek do vašeho srdce a naplní jej bezměrnou láskou a sebepřijetím bez výhrad.  V hlubokém pochopení tohoto základního principu, můžete pak odpustit samy sobě i svým blízkým a přijmout se se všemi stránkami, které v sobě máte a které už nemusíte ukrývat. Jsou vaše a jsou vaší součástí. Objevením a uvědoměním si vašich talentů a darů a přijetím i vašich stínů, dokážete  rozdmýchat sílu, která ve vás dřímá a nechat zářit vaši jedinečnost v sobě a daleko kolem sebe. Podpoří vás také síla a sdílení v kruhu žen.

Nechte se opečovávat esenciálními olejíčky, které působí na úrovni těla, mysli a duše. 

Čokoládový rituál z bio bobů z Kostariky z Osy Peninsuly, z magického místa, vás naladí a uvolní fyzicky i mentálně, na energetické úrovni otevře dveře vašim novým záměrům. 

Těším se na vás.

S láskou

Silvie Soleil

Magie ženského tance
Celostní pohybový trénink zaměřený na ženskou eleganci, zdraví,
taneční dovednosti a zdravou psychiku, esenciální pohyby pro rozvoj ženství a vnitřní síly
Víkendový kurz plný naplňujících zážitků.