Prožitkový 4denní retreat Lipová-lázně

Datum: 17. 6. 2021 19:00 - 20. 6. 2021 12:00

Místo: Centrum Lipová-lázně

Kraj: Moravskoslezský kraj

Typ: Kurz

Cena: 4 500,- Kč (výživný program, ubytování a polopenze) Kč

Lektoři: Silvie Belinko

Přijďte si to užít tady a teď. Uvolnit mysl. Znovu se nadechnout. Naladit se na sebe sama. Spontánně si zatančit, zazpívat, tvořit, být sama sebou a se sebou. Přijďte objevit svou jedinečnost, sílu a krásu. Spojte se opět se svou ženskou silou. Užijte si tyto jednoduché a laskavé techniky se všemi emocemi a prožitky, které tyto aktivní ženské meditace Mohendžodáro přinášejí.

Během tohoto 4denního retreatu Vás provedu třemi ženskými meditacemi Mohendžodáro: Tvořivým dětstvím,  Laskavým sebepřijetím a Imunitním posílením. Čekají Vás také další meditace, kterými jsou: Art Meditation a Chakra Dance. 

Jsou to jednoduché, jemné, laskavé a účinné techniky, které vedou k uvolnění těla, mysli, psychické zátěže, a tím dochází přirozeným způsobem k léčení ženské duše. Meditace podporují volné plynutí, jsou naladěné na ženu a odpovídají jejím potřebám.  Jsou to aktivní meditace. Spontánní tanec je jejich nedílnou součástí. 

Objevíte a prohloubíte svou tvořivost a umění si hrát. Naučíte se přijímat sama sebe bez sebedestruktivního hodnocení. Podpoříte svou životní sílu a imunitu. Muzikoterapeutická hudba, která Vás provází každou meditací, má velmi hluboké účinky. 

Zjemníte a prohloubíte vztah sama k sobě a uvědomění si svého těla, objevíte své zapomenuté talenty, svou jedinečnost a originalitu, neopakovatelnost každého okamžiku a bezbřehou všeobjímající ženskou sílu.

Nechte zářit Vaši krásu.

Protančete se ke své esenci. Pojďte si to užít tady a teď.

Přijďte zahájit a prohloubit proces regenerace, omlazování a zkrášlování.

Budeme o sebe pečovat také certifikovanými esenciálními olejíčky čisté terapeutické kvality, o tělo, ruce, chodidla.

A to vše před velkým dnem letního slunovratu v meditačním centru Lipová-lázně v nádherném prostředí Jeseníků, v panenské přírodě, s výbornou dopravní dostupností www.sugama.cz/centrum-lipova/

Těším se na Vás :-)

Silvie

 

 

Skupinový terapeutický trénink 2v1
Získej licenci na nejúčinnější meditační techniky.
Meditační techniky a terapie pro osobní transformaci i vedení skupin.
Letní trénink plný naplňujících zážitků.